About Icon

Description

Cineman to jedna z największych baz filmowych w Polsce.

Szukasz filmów dla siebie? U nas znajdziesz najgłośniejsze tytuły i premiery prosto z kina!

Dla maniaków kinowych mamy Pakiet Cineman GO, czyli nielimitowany dostęp do bogatego katalogu filmów z takimi hitami jak: La La Land, Wilk z Wall Street, John Wick, Uprowadzona, Sicario, Bodyguard. Zawodowiec i setkami innych niezapomnianych przebojów kinowych, do których non stop dodajemy nowe tytuły!

W pakiecie Cineman GO znajdziesz także niezwykle bogatą ofertę filmów familijnych, w tym takie kultowe tytuły jak Paddington 2, BFG: Bardzo Fajny Gigant, Gang Wiewióra czy Balerina.

Tylko na Cineman możesz obejrzeć wszystkie filmy z kolekcji „Gutek Film prezentuje” i najlepsze filmy z Festiwalu Nowe Horyzonty.

Już dziś rozpocznij przygodę z Cinemanem.

W aplikacji Cineman na iOS możesz przeglądać dwie podstawowe kategorie produktów: filmy premierowe oraz pakiet Cineman GO.

Oglądanie filmów premierowych możesz zacząć na Stronie Głównej, logując się i wybierając wcześniej zakupiony film, lub przechodząc do zakładki Moja Strefa. W Mojej Strefie przy każdym z Twoich filmów znajdziesz informację do kiedy możesz go obejrzeć.

Jeśli jesteś subskrybentem pakietu Cineman GO, możesz oglądać filmy dostępne w pakiecie wchodząc na zakładkę Cineman GO lub wybierając je na toplistach Strony Głównej. Wszystkie filmy dostępne w pakiecie Cineman GO są oznaczone „W pakiecie”, co pozwoli Ci szybko zorientować się do jakich tytułów masz dostęp. Możesz wybierać z ponad 1000 filmów dostępnych na serwisie.

Pamiętaj! Pakiet Cineman GO możesz wypróbować przez 7 dni bezpłatnie.

Oglądając filmy w aplikacji możesz je przewijać do przodu, cofać lub zatrzymywać. Możesz także w dowolnym miejscu zakończyć oglądanie i powrócić do filmu dokładnie w tym miejscu gdzie skończyłeś, nawet jeśli zmieniasz urządzenie.

Jeśli męczy Cię szukanie ulubionego filmu na top listach, wystarczy wpisać wybrany tytuł do wyszukiwarki.

Na koniec trochę techniki:

Na swoim koncie możesz zarejestrować aż 5 urządzeń, a na 2 urządzeniach możesz oglądać filmy jednocześnie. Jeśli dzielisz konto z dziećmi, nie zapomnij skorzystać z opcji Kontrola Rodzicielska, którą znajdziesz w Ustawieniach. Nie czekaj, pobierz aplikację Cineman i już dziś zacznij swoją filmową podróż.

iOS Store Category:

Primary: Entertainment

Secondary: Photo & Video

App Store

Privacy Policy

Total Ratings

140
5
53
4
15
3
13
2
14
1
49

Screenshots

Cineman screenshot 1Cineman screenshot 2Cineman screenshot 3Cineman screenshot 4Cineman screenshot 5

Version History

Launched Dec 03, 2019 (about 1 year ago).
Apr 01
2020
(Current)
Version 3.0.40

Poprawki błędów i usprawnienia

Jan 07
2020
Version 3.0.31

Poprawki błędów i usprawnienia

Dec 03
2019
Version 3.0.27