About Icon

About & Pics

About Icon

Description

Şimdi indirin ve birçok farklı filtre ve ses efektiyle sesinizi değiştirmeye başlayın. Ses değiştirme seçenekleri eğlenceli ve ses efektleri listesi uzun. Hemen başlayın! Sesinizi kaydedin, harika ses efektlerimizden birini seçin ve favori ses filtrenizi kaydettiğiniz ses dosyanıza ekleyin. Eklediğiniz ses efektlerini gerçek zamanlı dinleyin. Yüksek sesle güleceksiniz! Arkadaşlarınızı kandırmak için sesinizi değiştirin, sesli notlarınızı eğlenceli ses filtreleri ile gizleyin ve çevrenizdekileri harika ses efektleriyle eğlendirin.
Ses efektleri kütüphanemizi keşfedin ve ses kayıtlarınıza sahte arka plan sesleri ekleyin. Bir partide, sinemada, konserde veya başka bir yerdeymişsiniz gibi davranarak sahte arka plan sesleriyle yerinizi gizleyin.
Uygulamayı beğendiyseniz, geliştirmemize yardımcı olmak için lütfen oy verin ve yorum yapın!

iOS Store Category:

Primary: Entertainment

Secondary: Music

App Store

Privacy Policy

Total Ratings

28
5
6
4
0
3
1
2
0
1
21

Screenshots

Voice Changer Sounds Effects screenshot 1Voice Changer Sounds Effects screenshot 2Voice Changer Sounds Effects screenshot 3Voice Changer Sounds Effects screenshot 4Voice Changer Sounds Effects screenshot 5Voice Changer Sounds Effects screenshot 6Voice Changer Sounds Effects screenshot 7Voice Changer Sounds Effects screenshot 8Voice Changer Sounds Effects screenshot 9Voice Changer Sounds Effects screenshot 10

Version History

Launched Oct 31, 2017 (over 2 years ago).
Oct 24
2019
(Current)
Version 1.2

-Little bugs fixed.

Oct 16
2019
Version 1.1

-News Songs and effects.
-Improve design.
-Corrected compatibility errors.

Oct 31
2017
Version 1.0