About & Pics

Description

The book "Stranger than paradise" is a collection of columns dedicated to iPhone, computers and Apple software. Since 3 years all articles have been published on popular Polish blog dedicated to Apple - blog.fotogenia.info. The book is avaible in Polish. Continuation of description also in Polish.

Książka "Inaczej niż w raju" to kompilacja kilkunastu dłuższych i jak sądzę najbardziej istotnych tekstów ze strony blog.fotogenia.info. Słowem, to owoc mojej ponad trzyletniej dla was pisaniny. Siłą rzeczy nie jest to materiał całkiem spójny lecz raczej zbiór felietonów poświęconych oprogramowaniu i komputerom Apple. W tym oczywiście także iPhonowi. Zaczyna się to tak: Tytuł podkradłem z filmu Jima Jarmuscha świetnie bowiem określa zawartość całego e-booka. Chcę przez to powiedzieć, że gdy sięgniecie po jabłko to - inaczej niż w raju - nie spotka was żadna przykra niespodzianka. Jednocześnie jednak tytuł ostrzega, że używanie maka to nie tylko rajska rozkosz ale także codzienne prozaiczne problemy. Komputery Apple nie są bowiem ósmym cudem świata a ich posiadanie i używanie nie opromienia człowieka boskim światłem...

Kilka słów o samym czytniku. Nie było by tej książki w App Store gdyby nie Arek Młynarczyk, który bezinteresownie i w totalnie ekspresowym tempie napisał cały program. Naprawdę wielkie dzięki! Podziękowania należą się zresztą całej załodze 2pixels czyli Sebastianowi Pietrzakowi, Piotrkowi Białkowskiemu i Pawłowi Jońcy.

Pierwsza wersja ebooka jest niestety - z przyczyn czysto technicznych - nieklikalna ale już wiemy jak ominąć problem i pracujemy nad aktualizacją, która wyeliminuje ten mankament. Jeśli książka się spodoba na stronie blog.fotogenia.info możecie zamówić wersję drukowaną.

W imieniu wszystkich osób które pomogły mi w realizacji tego projektu życzę miłej lektury! Bartosz Skowronek, autor.

 $1.99 in iOS App Store

Screenshots

Inaczej niż w raju screenshot 1

Version History

Launched Jun 08, 2009 (over 9 years ago).
Jun 08
2009
(Current)
Version 1.0

Ratings

This app has not yet been rated.